Λίγα λόγια για εμάς. Ας γνωριστούμε μεταξύ μας

Συζήτηση για θέματα τα οποία δεν ανήκουν σε καμία από τις υπόλοιπες κατηγορίες
  • Διαφημίσεις

Re: Λίγα λόγια για εμάς. Ας γνωριστούμε μεταξύ μας

Δημοσίευσηαπό ilias 160ps » 28 Μάιος 2014, 16:36

:text-+1:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ilias 160ps
Rocco Baby
Rocco Baby

Δημοσ.: 61
Εγγραφη: 30 Οκτ 2013, 02:47
Τοποθεσια: Ν. Φιλαδέλφεια Αττικής ,Λυκοπορια Κορινθιας
Scirocco: White candy 1.4 tsi 160ps,sunroof,Bi-xenon,RCD510,sport&style package,piano black,tyre pressure check,after market,park assistant,18"S5 Hyper silver.

Δημοσίευσηαπό chrismk2 » 28 Μάιος 2014, 17:06

phantom έγραψε:Καλησπέρα κι απο εμένα! Γιώργος το όνομά μου, Leon 1,8tsi με μία pipercross χοάνη μόνο ( ακόμα... ) το όχημά μου, γνωρίζω το club απο τον κουμπάρο μου τον Χρήστο chrismk2. Πολλοί ίσως να με ξέρετε και απο άλλα club ( vwclub, vwpoloclub, gtcclub κλπ ) που ήμουν ενεργό μέλος απο τότε που είχα το πολάκι μου :heartsthress: :heartsthress: :heartsthress: :heartsthress:
Καλώς σας βρήκα λοιπόν και θα τα λέμε!

Καλώς ήρθες "Νονέ"!
Χ Ρ Η Σ Τ Ο Σ
GOLF MK2 (Typ 19Ε) + SCIROCCO ΜΚ3 (Typ 13)
Άβαταρ μέλους
chrismk2
Rocco Master!
Rocco Master!

Δημοσ.: 1278
Εγγραφη: 02 Μαρ 2009, 02:31
Scirocco: TMG, Eibach Pro-kit, Luganos, Front splitter, Smoked signals

Δημοσίευσηαπό phantom » 28 Μάιος 2014, 18:20

Καλώς σε βρήκα κι εδώ κουμπάρε, και μή λές επικίνδυνες λέξεις και μας παρεξηγήσουν.... άκου νονέ....
Τελικά όλη η Φιλαδέλφεια έχει scirocco και είναι και μέλος εδώ??? Τί γίνεται ρε παιδιά??
Ο Βασίλης με το λευκό scirocco R πρώτου σταδίου απο τον Άη Γιώργη είναι εδώ ή δέ γράφτηκε ακόμα??
Τα καλύτερα μπάρ είναι απο 1.5 και πάνω!!!!
Άβαταρ μέλους
phantom

Δημοσ.: 1
Εγγραφη: 28 Μάιος 2014, 14:51
Τοποθεσια: ΑΦΙΔΝΕΣ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
Scirocco: Leon 1,8 TSI ΦΠΕ RTMG

Δημοσίευσηαπό ilias 160ps » 28 Μάιος 2014, 23:33

phantom έγραψε:Καλώς σε βρήκα κι εδώ κουμπάρε, και μή λές επικίνδυνες λέξεις και μας παρεξηγήσουν.... άκου νονέ....
Τελικά όλη η Φιλαδέλφεια έχει scirocco και είναι και μέλος εδώ??? Τί γίνεται ρε παιδιά??
Ο Βασίλης με το λευκό scirocco R πρώτου σταδίου απο τον Άη Γιώργη είναι εδώ ή δέ γράφτηκε ακόμα??

:text-+1: :bravo: Φιλε τελικα ειμαστε πολυ απο νεα φιλαδελφεια και δεν εχουμε βρεθη ποτε :(
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ilias 160ps
Rocco Baby
Rocco Baby

Scirocco: White candy 1.4 tsi 160ps,sunroof,Bi-xenon,RCD510,sport&style package,piano black,tyre pressure check,after market,park assistant,18"S5 Hyper silver.

Δημοσίευσηαπό kostakis » 02 Ιουν 2014, 03:06

ilias 160ps έγραψε:
phantom έγραψε:Καλώς σε βρήκα κι εδώ κουμπάρε, και μή λές επικίνδυνες λέξεις και μας παρεξηγήσουν.... άκου νονέ....

:text-+1: :bravo: Φιλε τελικα ειμαστε πολυ απο νεα φιλαδελφεια και δεν εχουμε βρεθη ποτε :(

Και εδω Φιλαδελφεια παιδες.... :D :D :D ...!!! Καλως σας βρηκαμε..Αιντε να κανονιστει μια συναντηση να γνωριστουμε και απο κοντα ..!! 8-) 8-)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kostakis
Rocco Enthousiast
Rocco Enthousiast

Δημοσ.: 231
Εγγραφη: 09 Νοέμ 2009, 20:09
Τοποθεσια: Ν.Φιλαδελφεια Αττικης
Scirocco: 1.4 160 White Candy Με Ηλιοροφη,Ζαντες Interlagos,BC coilovers,RCD510,μαυροι καθρεφτες,front and rear R bumper !!

Δημοσίευσηαπό chrismk2 » 02 Ιουν 2014, 07:11

Ρίξε μια ματιά στο θέμα weekly meetings
Χ Ρ Η Σ Τ Ο Σ
GOLF MK2 (Typ 19Ε) + SCIROCCO ΜΚ3 (Typ 13)
Άβαταρ μέλους
chrismk2
Rocco Master!
Rocco Master!

Δημοσ.: 1278
Εγγραφη: 02 Μαρ 2009, 02:31
Scirocco: TMG, Eibach Pro-kit, Luganos, Front splitter, Smoked signals

Δημοσίευσηαπό kostakis » 02 Ιουν 2014, 07:55

Το ξερω το θεμα weekly meetings,εχω ερθει αλλωστε σε συναντησεις.. Εννοουσα ειτε να κανονιζαμε να ερχομασταν ολοι μαζι απο φιλ/φεια σε συναντηση ειτε να κανονιζαμε κανα καφε μεταξυ μας να γνωριστουμε ... :/ :/ !!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kostakis
Rocco Enthousiast
Rocco Enthousiast

Δημοσ.: 231
Εγγραφη: 09 Νοέμ 2009, 20:09
Τοποθεσια: Ν.Φιλαδελφεια Αττικης
Scirocco: 1.4 160 White Candy Με Ηλιοροφη,Ζαντες Interlagos,BC coilovers,RCD510,μαυροι καθρεφτες,front and rear R bumper !!

Δημοσίευσηαπό ilias 160ps » 02 Ιουν 2014, 18:55

kostakis έγραψε:Το ξερω το θεμα weekly meetings,εχω ερθει αλλωστε σε συναντησεις.. Εννοουσα ειτε να κανονιζαμε να ερχομασταν ολοι μαζι απο φιλ/φεια σε συναντηση ειτε να κανονιζαμε κανα καφε μεταξυ μας να γνωριστουμε ... :/ :/ !!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Σωστος ο κωστακης, :text-+1: :bravo: αν και δεν το βλεπω για τωρα, γιατι ειμαι εκτος αθηνων και θα ανεβω αθηνα μαλλον απο σεπτεμβριο και μετα και τοτε θα κανονισουμε να βρεθουμε φιλε μου ;)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ilias 160ps
Rocco Baby
Rocco Baby

Δημοσίευσηαπό SkyNet » 23 Ιουν 2014, 12:19

Την καλησπέρα μου κι εμένα στην παρέα είμαι ο Δημήτρης κάτοχος όχι Rocco αλλά πολύ πρόσφατα ενός Seat Leon 1.8TSI software tuned. Μένω στην Αθήνα - συγκεκριμένα Νέα Σμύρνη.
Ειδικούς χαιρετισμούς στον καγκουρο-Σαράντη :D
SkyNet
NewComer
NewComer

Δημοσ.: 31
Εγγραφη: 23 Ιουν 2014, 00:58

Δημοσίευσηαπό athankats » 23 Ιουν 2014, 18:29

Φιλε ποιο leon πηρες ? Το καινουριο με mqb πλαισιο ? Αν ναι εκανες την καλυτερη επιλογη... το πλαισιο ειναι οτι ανωτερο εχει βγαλει το Group με τεραστια διαφορα στην οδηγικη απολαυση. Αντε να βγει το scirocco με αυτο το πλαισιο και 150ps χωρις kompressor ποιο γρηγορο θα ειναι λογω κιλων και ροπης αλλα καιπολυ ποιο οικονομικο
athankats
Rocco Enthousiast
Rocco Enthousiast

Δημοσ.: 376
Εγγραφη: 29 Οκτ 2009, 19:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην Γενική Συζήτηση

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης