ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΔΟΧΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΤΙΚΑ ΦΩΤΩΝ

Περιγράψτε Προβλήματα που τυχόν αντιμετωπίζετε με το Scirocco σας
  • Διαφημίσεις

ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΔΟΧΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΤΙΚΑ ΦΩΤΩΝ

Δημοσίευσηαπό christosdid » 08 Ιαν 2017, 20:59

Καλησπερα!
Φετος το χειμωνα ετυχαν ολα τα στραβα μαζι.Μηπως γνωριζει κανεις τιμη για δοχειο νερου μοτερακι και πλυστικα φωτων xenon για scirocco?Μεχρι στιγμης ειναι παγωμενα κ εχουν ανεβει λιγο πιο πανω απο τον προφυλακτηρα και φοβαμαι για τα χειροτερα.Οπως επισης μου εκανε και πολλα ρεταρισματα σε χαλαρη ταχυτητα(πανω σε προσπεραση) με αποτελεσμα να αναψουν το check engine και το epc.Το αυτοκινητο δεν κουνιοτανε καθολου και μολις εσβησα και ξαναεβαλα μπρος κανενα προβλημα αλλα μεχρι 100χλμ μολις πηγαινα να ξανανοιξω κοντευε να κοπει στη μεση.Γνωριζει κανεις τπτ για αυτα τα ολιγα?ευχαριστω πολυ!
christosdid

Δημοσ.: 3
Εγγραφη: 08 Ιαν 2017, 20:52

Re: ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΔΟΧΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΤΙΚΑ ΦΩΤΩΝ

Δημοσίευσηαπό ge0rgak0s » 09 Ιαν 2017, 03:36

Μπουζι? πολλαπλασιαστες? εχεις αλλαξει καθολου? ποσα χλμ εχεις και χρονολογια?
Άβαταρ μέλους
ge0rgak0s

Δημοσ.: 9
Εγγραφη: 01 Απρ 2015, 21:20
Τοποθεσια: Athens
Scirocco: Carbonio APR Intake,Turbo-back exhaust 70,Kufatec-MFA, blow off valve TMG,

Δημοσίευσηαπό christosdid » 09 Ιαν 2017, 04:23

τα μπουζι εχουν περιπου 1 χρονο και 10000χλμ,πολλαπλασιαστες οχι δεν εχω αλλαξει και εχω 73000χλμ μεχρι τωρα ειναι 3ος του 2010.
christosdid

Δημοσίευσηαπό christosdid » 10 Ιαν 2017, 19:22

τελικα αλλαχτηκαν πολλαπλασιαστες με beru zse030 και ολα καλα!τα πλυστικα ειχανε καψει μια ασφαλεια και την γλυτωσαμε!τιμη για πολλαπλασιαστες και τους 4 160 ευρω μαζι με εργασια για οποιον εχει απορια
christosdid

Επιστροφή στην Προβλήματα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες